KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423133
nr 1742 3133
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap med borg. Ej signerad. Olja på duk, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:57:36
24/11 20:52:36